CONTACT

 

For business inquiries, please contact:

contact (at) mywonderland.pl

In other cases, please post in the comments or messages on facebook.

 


KONTAKT:

Jeśli chcesz mi o czymś powiedzieć, zapytać o coś związanego z tematem bloga, napisz w komentarzu pod postem lub wyślij wiadomość na facebooku – tutaj na pewno odpowiem.

A jeśli w ciągu 3 dni nie otrzymałeś odpowiedzi, przypomnij o sobie:)  Jeśli Twoja wiadomość będzie kulturalna i rzeczowa, na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.

WSPÓŁPRACA:

My Wonderland to blog o szeroko pojętej urodzie, gdzie priorytetem jest jakość. Tą zasadą kieruję się również przy współpracy reklamowej. Zależy mi na tym, by treści i zdjęcia prezentowane na blogu były na najwyższym poziomie co daje Ci pewność, że Twój produkt zostanie profesjonalnie zaprezentowany. Do każdego projektu podchodzę indywidualne i jestem otwarta na różne formy współpracy, o ile są związane z moimi zainteresowaniami i pasujące do charakteru bloga. Jeśli więc Twój produkt spełnia powyższe kryteria i chciałbyś, aby Twoja marka stała się częścią tego bloga, napisz do mnie na contact (at) mywonderland.pl

Jeśli po 3 dniach Twoja wiadomość pozostała bez odpowiedzi, możliwe, że trafiła do spamu – proszę, napisz do mnie raz jeszcze.

 


 Facebook  |  Instagram  |  Pinterest  |  Twitter  |  YouTube