NEON Pink & GOLD Metal Manix NAILS

NEON Pink & GOLD Nails | Metal Manix

EN

Today I show you new Nail Art tutorial. I used Neon Pink UV hybrid and Gold Metal Manix Dust. Description of Nail Art you can find in the video.
Have fun and thank you for watching! :)
______________________________________________________________

EN PL

I used: | Użyte produkty:

►UV hybrid:
→base coat | baza
→neon pink | neonowy róż
→black | czarny
→white | biały
→top coat | top
►Metal Manix by Indigo | pyłek Metal Manix Indigo
►Eyeshadow Applicator Sponge | aplikator do cieni
►Brush | szczoteczka, pędzelek
►Nail art brush | pędzelek do zdobień
►LED/UV Lamp

neon pink nails

______________________________________________________________

PL

W dzisiejszym wpisie zaprezentuję Wam kolejne zdobienie z użyciem pyłku Metal Manix, tym razem w kolorze jasnego złota. Razem z moją modelką stwierdziłyśmy, że pięknie będzie prezentował się z neonową „arbuzową” hybrydą. Manicure urozmaiciłam geometrycznymi wzorami. Jeśli jesteście ciekawi, jak wykonać takie zdobienie, zapraszam do dalszej części wpisu oraz do obejrzenia filmu.

Najpierw wykonuję pełen manicure (opiłowanie paznokci, odsunięcie i wycięcie skórek, zmatowienie płytki).

Kolejne kroki:

1. Na wszystkie paznokcie nakładam bazę hybrydową (fot.1) i utwardzam w lampie LED przez 30 sek. (w lampie UV utwardzamy 2 minuty).

uv hybrid

2. Na serdeczny i środkowy palec lewej dłoni oraz serdeczny prawej, nakładam białą hybrydę (fot.2), na pozostałe paznokcie różową (fot.3) i utwardzam całość w lampie (LED: 30 sek., UV: 2 min.).

3. Powtarzam krok 2.

4. Na różową hybrydę nakładam top coat (fot.4), który utwardzam w lampie (LED: 30 sek., UV: 2 min.) Jeśli używacie tradycyjnego topu z warstwą dyspersyjną, przemyjcie ją wacikiem nasączonym nail cleaner’em.

aztec nails

5. Na palcach serdecznych maluję naprzemiennie geometryczne wzory (fot.5-8). W tym celu używam pędzelka do zdobień i czarnej hybrydy, a następnie utwardzam paznokcie w lampie (LED: 30 sek., UV: 2 min.).

azteckie paznokcie

6. Część powstałych „trójkątów” wypełniam neonową hybrydą (fot.9-10). Utwardzam paznokcie w lampie (LED: 30 sek., UV: 2 min.).

7. Powtarzam krok 6.

8. Na ww. palce nakładam top coat (fot.11), który utwardzam w lampie przez 30 sek. (LED) lub 2 min. (UV). Używam topu „no wipe”, czyli bez dyspersji, ale jeśli Wy używacie tradycyjnego topu z warstwą dyspersyjną, bardzo ważne jest, by na tym etapie przemyć ją wacikiem nasączonym nail cleaner’em.

9. Ponownie nakładam top coat, ale tym razem taki z dyspersją i TYLKO na główne trójkąty (fot.12), na które zaraz będę nakładać złoty pyłek. Ten sam top nakładam na środkowy palec lewej dłoni. Utwardzam w lampie (LED: 30 sek., UV: 2 min.)

metal manix gold

10. Na warstwę dyspersyjną trójkątów, nakładam złoty Metal Manix (fot.13). W tym celu używam małego puchatego pędzelka (mój pochodzi z paletki cieni do powiek:)

11. Na środkowy palec lewej dłoni, w warstwę dyspersyjną, również wcieram Metal Manix (fot.14), ale w tym celu używam aplikatora do cieni do powiek.

12. Za pomocą miękkiej szczoteczki, usuwam nadmiar pyłku z paznokci i skórek.

13. Ponownie poprawiam kontury zdobień (fot.15), które miejscami schowały się pod złotym pyłkiem. Ponieważ, podobnie jak wcześniej, używam w tym celu czarnej hybrydy, utwardzam paznokcie w lampie LED 30 sek. (w UV: 2 min.).

efekt chromu

14. Zdobione paznokcie pokrywam dwukrotnie topem (fot.16-18), utwardzając każdą warstwę w lampie (LED: 30 sek., UV: 2 min.). Druga warstwa jest oczywiście opcjonalna. Ja przy tego typu zdobieniach zawsze stosuję dwie, dla 100-procentowego zabezpieczenia zdobień. W związku z tym, że używam topu „No Wipe”, warstwa dyspersyjna się u mnie nie wytworzyła i nie muszę już przemywać paznokci. Jeżeli jednak używacie tradycyjnego topu hybrydowego, pamiętajcie przemyć go cleanerem na sam koniec.

Gotowe! :)

Napiszcie w komentarzach czy zdobienie przypadło Wam do gustu i czy spróbujecie wykonać je na swoich paznokciach. Udanego weekendu:)

metal manix gold neon pink aztec nails

About the Author: Julia

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *